kregoslup3Gdy dzieje się coś złego z naszym kręgosłupem to pojawiają się różne dolegliwości, oto niektóre z nich.

4564564Na przykład taka burza może wpłynąć na nasze procesy fizjologiczne organizmu, zmienić nasze samopoczucie i nasilić objawy niektórych schorzeń.

wzmacniamy odpornoscJeśli nasz organizm jest wypoczęty i silny to nie powinniśmy chorować nawet jeśli do koła są nie sprzyjające warunki.

645654Często powikłaniem tej choroby bywa sepsa dlatego ważne by do nie nie dopuścić, a jak już tka się stanie to należy jak najszybciej podąć leczenie.

skrzeplinaNajczęściej zaczyna się od bólu w klatce piersiowej i nagłych duszności. Na pierwszy rzut oka mogło by się wydawać że to zapalenie płuc, ale nie koniecznie tak musi być.

probiotykiProbiotyki, jak głosi oficjalna definicja, to żywe organizmy, dostarczone z, zewnątrz które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie?

menopauza3U zdecydowanej większości pań ostatnia miesiączka w życiu pojawia się w wieku 51 lat. Ale są też przypadki, że nadchodzi ona nawet pięć lat wcześniej.

med014Choroba ta funkcjonuje także pod innymi nazwami, chyba najbardziej znaną jest rozedma, ale oprócz tego używamy POChP. Obturacja to nic innego jak zwężenie dróg oddechowych.