tradzikTrądzik to inaczej pryszcz i zaczyna on nękać zwykle około 30 roku życia. Ze statystyk jasno wynika, że gównie borykają się z nim kobiety, widać też, że częściej pojawia się u osób, które w dzieciństwie miały trądzik młodzieńczy.

wlosyKończy się bardzo ciężki sezon dla naszych włosów. Dlatego trzeba przywrócić im kondycję sprzed zimy za pomocą odpowiednich kosmetyków i zabiegów.

zimaOkres zimowy to ciężki czas dla większości z nas. Krótkie dni, kapryśna pogoda, brak ruchu i witamin są również ciężkim czasem dla naszego organizmu.

wlosyWłosy - porady na lato W gorące dni najczęściej długie włosy upinamy by nie dotykały rozgrzanej twarzy czy pleców. Dzięki temu nie tylko ładnie wyglądamy ale i ograniczamy miejsca które mogły by się pod wpływem temperatury nagrzewać i pocić.

 

kosmetykiLawenda to roślina o przyjemnym zapachu i właściwościach, które dbają o nasza skórę. Roślina ta była już ceniona przez starożytnych, o czym są zapiski. Używali jej między innymi Rzymianie poprzez dodawanie do kąpieli i prania.

uroda1Zależnie od tego w jaki sposób sobie przygotujemy i co do niej dodamy kąpiel może mieć działanie oczyszczające, kojące psychikę lub pomagające w zdrowiu. Warto w weekend urządzić sobie kąpiel, coś w rodzaju domowego SPA. Dzięki nim skra będzie jeszcze głębiej oczyszczona, toksyny zostaną usunięte. Musisz wybrać preparaty które ci w tym wszystkim pomogą.

MakijażDla każdej z nas będzie to nieco inny makijaż. Osoby że zmęczona cerą powinny przygotowanie do makijażu zacząć od wmasowania w umytą i suchą skórę nawilżającego kremu.

Pielęgnacja włosówJeśli masz blond włosy to musisz o nie dbać w ten sposób by blond był jak najbardziej pociągający i wyrazisty. Bardzo ważne jest mycie, ale nie można do niego używać szamponów przeciwłupieżowych.